NOVOSTI

Poredak i rezultati utakmica MLADEŽI
(27. 11. 2006) Dana 25.11.2006. mladež ŽNK Pregrada putaovala je na prvenstvenu utakmicu 6. kola u Sesvetski Kraljevac. Utakmica je završila rezultatom 4-0. Nakon utakmice nogometašice ŽNK Pregrada išle su na podnevno druženje (kupanje) u Tuheljske toplice tj. >> VIŠE

Rezultati 9. kola 1.ŽHNL
(27. 11. 2006) 1.HNLŽ 2006/2007 9 . kolo - rezultati   ODIGRANO 26.11.2006.   ZAGREB ŽNK DINAMO-MAKSIMIR - ŽNK BEKETINCI 10-0 PREGRADA ŽNK PREGRADA - ŽNK LIBERTAS (2-1) 8-2 SL. BROD ŽNK VIKTORIJA - ŽNK OSIJEK 2-3 SPLIT ŽNK DALMACIJA - ŽNK POLET 1-0 R.b. >> VIŠE

ŽNK Pregrada osvojio turnir u Kraljevici
(26. 11. 2006) Ženski nogometni klub Pregrada bio je ovaj vikend na turniru u Kraljevici kojeg je organizirao malonogometni klub JACK POT iz Rijeke. Turnir je bio humanitarnog karaktera. >> VIŠE

ŽNK Pregrada - ŽNK Libertas 8-2
(26. 11. 2006) Danas s početkom u 11,00 sati na terenu NK Pregrada ŽNK Pregrada ugostila je ŽNK Libertas iz Dubrovnika. Utakmica je počela zgoditkom u 4. minuti, tj. Tihana Platužić zabija za 1:0 te par minuta kasnije zabija se za 2:0....u sredini prvog (...) >> VIŠE

ŽNK Pregrada - ŽNK Agram (4-2) HRVATSKA - GRUZIJA 6-0 (TANJA BUCIFAL STRIJELAC ZA GOL U DRUGOM POLUVREMENU)
(19. 11. 2006) Mladež ŽNK Pregrada jučer je igrala prvenstvenu utakmicu i ugostila je ŽNK Agram iz Zagreba...Utakmica je bila napeta do zadnje minute jer su obje ekipe jake ali su nase djevojke ipak jace :) Rezultat utakmice 4-2 Seniorke su slobode ovaj vikend (...) >> VIŠE

1 HŽNL rezultati 8. kola
(14. 11. 2006) 1.HNLŽ 2006/2007                                                            8 . kolo - rezultati     Odgođena utakmica 6.kola 1.HNLŽ  odigrana 02.11.2006. BEKETINCI: ŽNK BEKETINCI-ŽNK OSIJEK  (0:2)  0:8 (prekid u 80. minuti, jer je domaća ekipa (...) >> VIŠE

ŽNK PREGRADA (MLADEŽ I SENIORKE) DOŽIVJELE PORAZ PROTIV ŽNK DINAMO-MAKSIMIR
(12. 11. 2006) U subotu mladež ŽNK Pregrada igrala je utakmica u Zagrebu protiv Mladeži ŽNK Dinamo - Maksimir. Rezultat utakmice MLADEŽ: ŽNK DINAMO MAKSIMIR - ŽNK PREGRADA 5-2 U nedjlju seniorke ŽNK Pregrade igrale su prvenstvenu utakmicu protiv ŽNK Dinamo - (...) >> VIŠE

ŽNK u nedjelju putuje u ZAGREB
(06. 11. 2006) Kompletn klub ŽNK Pregrada (mladež i senijorke) putuju u nedjelju 12.11.2006. ) na utakmicu protiv ŽNK Dinamo - Maksimir... Mladež će odmjeriti snagu s Mladeži ŽNK Pregrada, a senijorke s dosadašnjim prvakinjama tj. >> VIŠE