NOVOSTI

Odigrana prijateljska utakmica sa ŽNK Brežice iz SLO
(15. 10. 2006) U nedjelju 15.10.2006. sati s početkom u 14,00 sati odigrala se prijateljska utakmica između juniorskog uzrasta ŽNK Pregrade i ŽNK Brežice (SLO). Utakmica je završila rezultatom 9-2. Igralo se na pola igrališta na 5 metarske golove 2 x30 minuta (...) >> VIŠE

ŽNK Pregrada - ŽNK Dalmacija 4-0
(15. 10. 2006) U nedjelju 15.10.2006. na travnjaku NK Pregrade ŽNK Pregrada je ugostila ŽNK Dalmaciju iz Kaštela. Utakmica je počela 2 16,00 sati, a vec nakon 8 minuta domačin je poveo rezultatom 1-0. Prvo poluvrijeme je završilo rezultatom 2-0, a konačan (...) >> VIŠE

OBAVIJEST
(11. 10. 2006) Zanimljivo je kako planetarno popularan sport kod nas u ženskoj inačici izaziva čuđenje i podsmijeh. U SAD-u je ženski nogomet popularniji od muškog, u Jordanu je čak kraljica Rania osnovala ženski nogometni klub i zaigrala na promociji tog sporta. >> VIŠE

REZULTATI 4. KOLA ŽNK POLET BARANJA - ŽNK PREGRADA 1-5
(08. 10. 2006) Ovu nedjelju ŽNK Pregrada putovala je u goste u Karanac gdje je pokazala dobru igru i vratila se doma s 3 boda. ŽNK Polet Baranja - ŽNK Pregrada 1-5 (rezultat na poluvremenu 0:2)   1.HNLŽ 2006/2007 4. kolo - rezultati   SPLIT ŽNK DALMACIJA - ŽNK (...) >> VIŠE

POREDAK NAKON ODIGRANOG 3.KOLA 1.HŽNL
(18. 09. 2006)       1. HNLŽ 2006/2007 3. kolo - rezultati     SPLIT ŽNK DALMACIJA - ŽNK BEKETINCI 2:0 SL.BROD ŽNK VIKTORIJA - ŽNK POLET BARANJA 6:1 PREGRADA ŽNK PREGRADA - ŽNK OSIJEK 1:4 ZAGREB ŽNK DINAMO-MAKSIMIR - ŽNK LIBERTAS 8:0   R.b. Naziv kluba Odigr. >> VIŠE

ŽNK Pregrada - ŽNK Osijek 1-4
(17. 09. 2006) ŽNK Pregrada u Nedjelju je ugostila ŽNK Osijek i doživjela poraz od (1-4).... Prvo poluvrijeme prošlo je s rezultatom (0-2). Rezultate 3. kola i pojedinosti iz utakmice saznat cete u ponedjljak na nasim stranicama... >> VIŠE

Rezultati nakon 2. kola
(11. 09. 2006)   1. HNLŽ 2006/2007 2. kolo - rezultati   Beketinci ŽNK BEKETINCI - ŽNK DINAMO MAKSIMIR 0:19 Osijek ŽNK OSIJEK - ŽNK VIKTORIJA 4:0 Dubrovnik ŽNK LIBERTAS - ŽNK PREGRADA 1:1 Karanac ŽNK POLET BARANJA-ŽNK DALMACIJA 2:1   R.b. Naziv kluba Odigr. Pob. >> VIŠE

ŽNK Libertas - ŽNK Pregrada 1:1
(10. 09. 2006) Evo prema najfriškijim informacijama utakmica između ŽNK Libertas i ŽNK Pregrada završila je s rezultatom 1-1. Cure su zaslužile 1 bod i vračaju se doma..Više o utakmici saznat ćete sutra na stranicama.... >> VIŠE