NOVOSTI
PORAZ U MAKSIMIRU
Poraz u Maksimiru
25.02.2008. (zsorsa)
U prednatjecanju Kupa po regijama jučer 24.02.2008. u Maksimiru su odigrali utakmicu ŽNK Dinamo-Maksimir i ŽNK Pregrada. Domaće djevojke pobjedile su rezultatom 5-1. Na utakmici se desila situacija koja je kasnije i usmjerila tok utakmice, naime igrala se 9 minuta utakmice kada na 16 metara igračica ŽNK Pregrada M. Mužar presjeće akciju domaćih igračica, ali nakon toga domaća igračica faulira Mužar što glavna sutkinja M. Damjanović ne vidi jer u tom trenutku izbacuje drugu loptu koja se nalazi na igralištu...normalno nakon toga idu protesti sa klupe gostiju, a rezultat toga je isključenje trenera Čalušića...Nakon toga gošće vidno demolarizirane nastavljaju utakmicu ne koriste nekoliko prilika dok osokoljene domaće djevojke do kraja poluvremene zabijaju još dva gola. U nastavku prilika za smanjenje rezultata ukazala se M. Mužar koja sa bijele točke pogađa Polanšćak u noge...do kraja je još vrijedno zabilježiti akciju iz koje Babogredac dolazi sama pred Polanšćak i postavlja konačnih 5-1 za ŽNK Dinamo-Maksimir.