NOVOSTI
RASPORED UTAKMICA
RASPORED UTAKMICA
08.09.2009. (zsorsa)

Budući da je ŽNK Pregrada ispao iz 1.HNLŽ ove godine će se natjecati u 2.HNLŽ ZAPAD-JUG te na taj način pokušati vratiti prvoligaški status, Dok će se mladež natjecati i dalje u 1.HNLŽ ZAPAD. Seniorke startaju ovog vikenda te na igralištu NK Pregrada u 17 sati dočekuju ŽNK Tuškani iz Tuškana (Karlovac). Ovdje Vam i donosimo raspored ostalih utakmica seniorki i mladeži koje će se igrati ove jeseni.

RASPORED UTAKMICA  2. HNLŽ  ZAPAD-JUG

SEZONA 2009/10, Jesen

1.      ŽNK Marjan, Split

2.      ŽNK Dalmacija, Kaštel Stari

3.      ŽNK Pregrada, Pregrada

4.      ŽNK Tuškani, Karlovac

 

1. kolo            13. 09. 2009.

Split,               Marjan - Dalmacija               
Pregrada,        Pregrada - Tuškani               

                                                                                                                
KUP    27. 09. 2009. Pregrada-Dinamo Maksimir                                                                                                                                                       

2. kolo            04. 10. 2009.

Split,               Marjan - Pregrada

Karlovac,        Tuškani - Dalmacija                                                             

                       

3. kolo            11. 10. 2009.

Karlovac,        Tuškani - Marjan
Kaštel Stari,    Dalmacija - Pregrada

           

4. kolo            18. 10. 2009.

Kaštel Stari,    Dalmacija - Marjan

Karlovac,        Tuškani - Pregrada

 

RASPORED UTAKMICA  PIONIRKA I KADETKINJA HNS-a  ZAPAD

SEZONA 2009/10, Jesen

 

ŽNK Agram, Zagreb

ŽNK Rijeka Jack-Pot, Rijeka

ŽNK Dinamo Maksimir, Zagreb

ŽNK Pregrada, Pregrada

ŽNK Plamen, Križevci

ŽNK Sesvetski Kraljevec, Zagreb

 

1. kolo           26. 09. 2009

Zagreb,                      Agram - Sesvetski Kraljevec

Rijeka,                       Rijeka Jack-Pot - Plamen

Zagreb,                      Dinamo Maksimir - Pregrada

 

2. kolo           03. 10. 2009
Zagreb,                      Sesvetski Kraljevec - Pregrada
Tučenik,                    Plamen - Dinamo Maksimir
Zagreb,                      Agram - Rijeka Jack-Pot


3. kolo           10. 10. 2009

Rijeka,                       Rijeka Jack-Pot - Sesvetski Kraljevec

Zagreb,                      Dinamo Maksimir - Agram

Pregrada,                  Pregrada - Plamen


4. kolo           17. 10. 2009
Zagreb,                      Sesvetski Kraljevec - Plamen
Zagreb,                      Agram - Pregrada
Rijeka,                       Rijeka Jack-Pot - Dinamo Maksimir

5. kolo           25. 10. 2009
Zagreb,                      Dinamo Maksimir - Sesvetski Kraljevec
Pregrada,                  Pregrada - Rijeka Jack-Pot
Tučenik,                    Plamen - Agram